jméno:

heslo:

Registrovat

reklama
parťáci
media

naši kámoši
Rampič Fundič
www.eyowf2011.cz
www.astyl.cz
www.tomovyparky.cz
www.bisonbeachclub.cz
dnes je 24.03.2019
svátek má Gabriel
Získají Tváře EYOWF 2011 v Liberci nějaké medaile?
ano
50%
ne
50%
Historie anket je zde.
co právě COOLí / V Hradci Králové skončila čtyřměsíční výtvarná roadshow
V Hradci Králové skončila čtyřměsíční výtvarná roadshow
 Ve čtvrtek 21. ledna zavítala výtvarná roadshow Tak to je nice do Hradce Králové. Byla to zároveň poslední zastávka téměř čtyři měsíce trvající soutěže na podporu mladých sportovců na Hrách IV. zimní olympiády dětí a mládeže České republiky (ODM) 2010 v Libereckém kraji. V obchodním centru Futurum se nejlepším fandítkem stal „Hráďa“.

Závěrečného kola soutěže se zúčastnilo celkem sedm soutěžních týmů z deseti základních škol regionu. „Lepší tečku za celou výtvarnou roadshow jsme si nemohli přát. Žáci i učitelé byli skvělí, plni nadšení a soutěživosti. Zájem škol byl v tomto regionu obrovský a doufáme, že ho brzy znovu zúročíme. Překvapilo nás, že zdejší žáci věděli hodně o soutěži ODM 2010, na jejíž podporu celá tato roadshow vznikla,“ vyjádřil se po královéhradeckém kole Martin Trita, manažer doprovodného programu pro školy.

Porota, která v obchodním centru rozhodovala o nejlepších fandítkách, byla opravdu hvězdná. Jejím předsedou se stal hejtman Královéhradeckého kraje Lubomír Franc. Jeho spolurozhodčími byli Jiří Nosek, radní Královéhradeckého kraje, Tomáš Záviský, referent odboru školství pro tělovýchovu a sport v regionu a Hana Valentová, marketingová koordinátorka obchodního centra Futurum.

„Velmi nás potěšilo, že se této soutěže zúčastnily tak významné osoby z kraje včetně pana hejtmana. Od začátku jsme v zástupcích Královéhradeckého kraje měli obrovskou podporu jak pro akci samotnou, tak i posléze při samotném oslovování škol. Za to bych rád velmi poděkoval, zejména pak panu Tomášovi Záviskému z odboru školství. Pro nadměrné množství přihlášek jsme dokonce museli několik týmů odmítnout. V našich aktivitách směrem ke školám však stále pokračujeme, proto doufám, že zájem místních škol potrvá i nadále,“ zhodnotil spolupráci Martin Trita.

Porota neměla rozhodování vůbec jednoduché a konečné výsledky byly velmi těsné. Posledním vítězným fandítkem se nakonec stal výtvor s názvem „Hráďa“ žáků ze základní školy SNP III., kteří soutěžili ve složení Gábina Weinerová, Karolína Novotná, Eliška Kazdová, Klára Košťálová, Karolína Havlová, Kristýna Papoušková a Lucie Torolová.
Stříbrnou pozici vybojovala základní škola Kukleny z fandítkem nazvaným „Královský sport“. Na třetím místě se umístilo výtvarné dílo „Královéhradecký kolotoč“ žáků ze základní školy Masarykova.

Ani v Hradci Králové nechyběly doprovodné disciplíny, kterých se zúčastnilo nejvíce žáků ze všech navštívených krajů. Všichni soutěžící předváděli skvělé výkony a i zde byly výsledky velmi těsné. Týmová vědomostní soutěž se nejlépe povedla základní škole Kukleny. V individuálních soutěžích pak dominovali chlapci. Na herní konzoli Wii Fit se nejlépe dařilo Dominiku Rejtarovi ze základní školy Josefa Gočára, vědomostní rychlotest se povedl Adamu Zákravskému ze základní školy Milady Horákové a s hlavolamy si nejlépe ze všech poradil Radek Vychopeň ze základní školy Pohádka.

Kompletn výsledky naleznete ZDE . 
   


komentáře k článku
Napsat komentář

příspěvky
vložil komentář
F38Q7isL7YFO
04.07.2016 15:03
Projekt vznikl za finanční podpory EYOWF 2011, o.p.s.
design by listdesign   © OC EYOWF 2011,
developed by 5Q, spol. s r.o., která spravuje také projekt PeopleLovePeople.com na kterém najdete citáty, vtipy, povídky a nechybí ani seznamka. Skartace, likvidace dat ISO certifikáty, ISO certifikace, Výdejní automaty, Platební automaty