jméno:

heslo:

Registrovat

reklama
parťáci
media

naši kámoši
Rampič Fundič
www.eyowf2011.cz
www.astyl.cz
www.tomovyparky.cz
www.bisonbeachclub.cz
dnes je 24.03.2019
svátek má Gabriel
Získají Tváře EYOWF 2011 v Liberci nějaké medaile?
ano
50%
ne
50%
Historie anket je zde.
co právě COOLí / Doost dobrej zimní den – velká ledová show ve Svijance
Doost dobrej zimní den – velká ledová show ve Svijance
 Poslední akcí doprovodného programu vyCOOL se! před samotným zahájením Her IV. zimní olympiády dětí a mládeže stala show na ledě s názvem Dooost dobrej zimní den. Soutěžící druhého stupně základních škol i profesionální mistři ledu ovládli ve středu 27. ledna plochu Svijanské arény v Liberci.

Celé zábavné dopoledne zahájily soutěže v dovednostních disciplínách na ledě Fun & Crash Ice na bruslích pro pokročilé bruslaře, kteří se utkali ve slalomu, paralelním slalomu, brzdách a opičí dráze. Na části ledové plochy si své začátečnické umění mohli vyzkoušet i účastníci školičky ledního bruslení. Paralelně v hale probíhal také turnaj ve Stiga stolním hokeji.

Po těchto soutěžních bojích následovala krasobruslařská exhibice, kde se divákům představil Marco Zakouřil, juniorský reprezentant České republiky, který jezdí za klub BK Variace Liberec již jedenáct let. Čtvrtý nejlepší junior republiky za rok 2008, který se nyní zároveň připravuje na mistrovství světa v Holandsku, předvedl publiku atraktivní vystoupení. Se svými vystoupením zazářila také Barbora Bláhová ze stejného klubu, účastnice mistrovství ČR v kategorii žaček.

Na exhibice navázala hlavní část středečního programu, závod v rychlobruslení smíšených štafet. V něm se ve dvou věkových kategoriích utkali závodníci šestých a sedmých tříd, druhou skupinu tvořily osmé a deváté ročníky. „V napínavých soubojích, které byly nesmírně napínavé, rozhodovaly opravdu vteřiny. Závody vydatně podporovali i diváci v publiku, kteří své favority dostatečně podporovali a hecovali je k lepším výkonům. Atmosféra byla opravdu výborná. Velmi si vážíme hojné účasti všech, kteří dorazili i přes velké mrazy, který tento den provázely,“ zhodnotil lední akci Martin Trita, manažer doprovodného programu pro školy vyCOOL se! a dodal: „Přestože šlo o opravdu adrenalinové závody, jsme rádi, že se nikomu nic nestalo a celá soutěž proběhla bez sebemenšího zranění.“

V soutěži Fun & Crash Ice mezi šestými a sedmými ročníky zvítězila mezi dívkami Kristýna Marečková ze základní školy U Soudu a v chlapecké kategorii Tomáš Bartoň ze ZŠ U Školy. V kategorii osmých a devátých tříd se nejlépe dařilo Leonitě Kruezi ze SOŠ a Gymnázia Na Bojišti a Adamu Dlouhému ze ZŠ U Školy.

V turnaji Stiga stolního hokeje se stal šampionem Jan Hernich ze základní školy U Soudu. V hlavním závodě rychlobruslařských štafet zvítězila v mladší kategorii základní škola Dobiášova ve složení Michal Budský, Dominik Kejdana, Bára Ţembová a Kristýna Kiesewetrová. V soutěži osmých a devátých tříd získal první místo tým ze ZŠ U Školy II. ve složení Roman Pálek, Martin Ţárský, Sabina Kawková a Adéla Jandejsková.

Kompletní výsledky naleznete ZDE .

Fotogalerie
     


komentáře k článku
Napsat komentář

příspěvky
vložil komentář
Zatím nejsou žádné komentáře
Projekt vznikl za finanční podpory EYOWF 2011, o.p.s.
design by listdesign   © OC EYOWF 2011,
developed by 5Q, spol. s r.o., která spravuje také projekt PeopleLovePeople.com na kterém najdete citáty, vtipy, povídky a nechybí ani seznamka. Skartace, likvidace dat ISO certifikáty, ISO certifikace, Výdejní automaty, Platební automaty