jméno:

heslo:

Registrovat

reklama
parťáci
media

naši kámoši
Rampič Fundič
www.eyowf2011.cz
www.astyl.cz
www.tomovyparky.cz
www.bisonbeachclub.cz
dnes je 24.03.2019
svátek má Gabriel
Získají Tváře EYOWF 2011 v Liberci nějaké medaile?
ano
50%
ne
50%
Historie anket je zde.
co právě COOLí / Mini rozhovor s hvězdou – Kateřina Komárková
Mini rozhovor s hvězdou – Kateřina Komárková
 Podpořit sportovce na ODM 2010 formou atraktivních fandítek v rámci výtvarné roadshow Tak to je nice se rozhodla také jiná mladá sportovkyně - čtrnáctiletá plavkyně Kateřina Komárková z Prahy, nejmladší účastnice paralympiády v Pekingu 2008. Kateřina byla v pražském kole roadshow členkou vítězného týmu a my jsme se jí zeptali na pár otázek.

Jak se Vám líbila účast na výtvarné roadshow Tak to je nice?
Soutěž byla skvěle připravená a organizovaná. Měli jsme k dispozici spoustu nejrůznějších materiálů na vytváření těch nejhezčích fandítek. Jsem opravdu ráda, že jsem tam mohla být:-)

Co říkáte na nápad vyrábět fandítka pro sportovce?
Je to skvělý nápad. Mohla jsem se spolu se svými spolužáky zapojit do moc hezké soutěže, zabavit se a zároveň se podílet na úspěších našich mladých regionálních sportovců. A sama jako sportovec takovýto nápad velmi oceňuji.

Byla jste se podívat na ODM 2010 v Libereckém kraji?
Bohužel ne. Nejdříve to vypadalo, že bychom na Hry do Liberce mohli vyjet s celou školou, ale z finančních důvodů to nevyšlo. Ale dětskou olympiádu znám, zažila jsem loňskou letní ODM v Táboře, kde se mi moc líbilo. Všem mladým sportovcům do budoucna držím palce a přeji hodně úspěchů!

Co nejbližšího Vás čeká ve Vaší sportovní kariéře?
Momentálně se připravuji na mistrovství světa, které se bude konat v srpnu v Holandsku. Hodně proto trénuji, abych splnila kvalifikační limity. Doufám, že se to podaří.

Jaké šance na umístění si dáváte?
V prosinci loňského roku jsem na mistrovství světa byla v závodě na 100 metrů prsa čtvrtá. Letošní umístění v první desítce by bylo super. A být v nejlepší pětce? To by bylo přímo báječné:-)

A co další olympiáda?
Paralympiáda v Londýně v roce 2012 je můj velký cíl! V Pekingu jsem vybojovala 11. místo na 100 metrů, ráda bych měla znovu takový úspěch.

Celý tým roadshow Tak to je nice přeje Katce mnoho štěstí a drží jí palce!

   


komentáře k článku
Napsat komentář

příspěvky
vložil komentář
mrpascalik
20.04.2010 11:58
Mládí v před, jsem rád, že naši mladí sportovci to dokáží dotáhnout tak daleko. Je super, že tak malá zemička jako je ta naše se prosadí ve vrcholovém sportu.
Projekt vznikl za finanční podpory EYOWF 2011, o.p.s.
design by listdesign   © OC EYOWF 2011,
developed by 5Q, spol. s r.o., která spravuje také projekt PeopleLovePeople.com na kterém najdete citáty, vtipy, povídky a nechybí ani seznamka. Skartace, likvidace dat ISO certifikáty, ISO certifikace, Výdejní automaty, Platební automaty