jméno:

heslo:

Registrovat

reklama
parťáci
media

naši kámoši
Rampič Fundič
www.eyowf2011.cz
www.astyl.cz
www.tomovyparky.cz
www.bisonbeachclub.cz
dnes je 26.04.2019
svátek má Oto
Získají Tváře EYOWF 2011 v Liberci nějaké medaile?
ano
50%
ne
50%
Historie anket je zde.
co právě COOLí / Do příprav festivalu EYOWF 2011 se zapojí i dobrovolníci
Do příprav festivalu EYOWF 2011 se zapojí i dobrovolníci
 Nejen závodníci jsou důležití při pořádní významné sportovní akce. Během 10. Zimního evropského olympijského festivalu mládeže (EYOWF) 2011, který se bude konat v Libereckém kraji, se stanou důležitou součástí organizace také dobrovolníci. Při vrcholné evropské soutěži pro talenty do 18 let se počítá s pomocí přibližně čtyř stovek nadšenců sportu.

Přestože do zahájení EYOWF 2011 zbývá ještě deset měsíců, přípravy jsou již v plném proudu včetně budování dobrovolnické sekce. V květnu startuje první část velké náborové kampaně zájemců do EYOWF Teamu, druhá vlna se chystá na podzim.

„Chystáme se přímo oslovit především střední školy a sportovní kluby v libereckém regionu a vysoké školy v celé České republice. Příležitost dozvědět se veškeré informace o dobrovolnické práci v průběhu EYOWF 2011 však  budou mít také všichni, kdo se zúčastní našich doprovodných aktivit v rámci programu vyCOOL se!, z propagačních materiálů a samozřejmě z webových stránek festivalu, kde je umístěn přihlašovací formulář a další informace pro dobrovolníky,“ říká Vanda Šulcová, koordinátorka dobrovolníků.

Všichni zájemci projdou školením v jednotlivých sekcích, kam budou zařazeni podle svých zkušeností a schopností. Využití dobrovolníků je velice široké - od asistence delegacím jednotlivých národních olympijských výborů, přes ubytování, catering, přípravu doprovodných programů a slavnostních ceremoniálů, až po sekce, technické pomoci, IT,dopravy či tiskového střediska a marketingu.

Práce dobrovolníků není finančně ohodnocena, ale všichni členové EYOWF Teamu budou mít po celý olympijský týden zajištěné ubytování, stravu a získají další věcné ceny. „Všichni dobrovolníci získají zdarma sety zimního oblečení od partnera festivalu - společnosti Adidas ČR, které obléknou i ostatní organizátoři. Přichystali jsme také speciální bonusový balíček pro ty, kteří do EYOWF Teamu zapojí další členy,“ vypočítává Vanda Šulcová.

Členství v EYOWF Teamu je omezeno pouze minimální hranicí 16 let věku a zapojením se do činnosti během celého týdne konání festivalu, tedy od 12. do 19. února 2011. Výhodou je samozřejmě znalost cizího jazyka. V současné době je přihlášeno zhruba 150 dobrovolníků a mezi nimi i tři zahraniční účastníci z Francie, Španělska a Maďarska.

„Někteří z přihlášených členů již mají bohaté zkušenosti z účasti na Hrách IV. zimní olympiády dětí a mládeže České republiky, které se v Libereckém kraji konaly začátkem letošního roku. Doufáme, že se k nám do EYOWF 2011 připojí co nejvíce lidí a pomohou nám uspořádat tuto významnou sportovní akci na vysoké úrovni,“ uzavírá Vanda Šulcová.

V případě, že se chcete zapojit do příprav, naučit se novým věcem a nahlédnout do zákulisí organizace velké sportovní akce, přihlaste se do EYOWF Teamu ZDE . Více informací pro zájemce o dobrovolnictví na www.eyowf2011.cz v sekci Dobrovolníci.

komentáře k článku
Napsat komentář

příspěvky
vložil komentář
SRuOjVUOlBQOehsy
03.06.2011 12:20
SRuOjVUOlBQOehsy
03.06.2011 12:20
SRuOjVUOlBQOehsy
03.06.2011 12:20
wllv4ziAWJ
04.07.2016 14:26
Projekt vznikl za finanční podpory EYOWF 2011, o.p.s.
design by listdesign   © OC EYOWF 2011,
developed by 5Q, spol. s r.o., která spravuje také projekt PeopleLovePeople.com na kterém najdete citáty, vtipy, povídky a nechybí ani seznamka. Skartace, likvidace dat ISO certifikáty, ISO certifikace, Výdejní automaty, Platební automaty