jméno:

heslo:

Registrovat

reklama
parťáci
media

naši kámoši
Rampič Fundič
www.eyowf2011.cz
www.astyl.cz
www.tomovyparky.cz
www.bisonbeachclub.cz
dnes je 26.04.2019
svátek má Oto
Získají Tváře EYOWF 2011 v Liberci nějaké medaile?
ano
50%
ne
50%
Historie anket je zde.
co právě COOLí / Organizátoři doprovodného programu poděkovali zástupcům škol
Organizátoři doprovodného programu poděkovali zástupcům škol
 Doprovodný program vyCOOL se!, který bude v následujících měsících provázet přípravy na 10. Zimní evropský olympijský festival mládeže (EYOWF) 2011 v Libereckém kraji, odstartoval svou druhou část. Ta je určena základním školám a zejména středoškolákům. Při té příležitosti uspořádali organizátoři programu setkání ředitelů a učitelů základních a středních škol zapojených do vyCOOL se!, aby jim poděkovali za dlouhodobou spolupráci.

Akce s názvem KANTOR COOL DAY se konala se ve čtvrtek 22. dubna v netradičním prostředí, bowlingovém Budy baru v liberecké Tipsport areně. Setkání se zúčastnilo bezmála 60 zástupců základních a středních škol v kraji.

„Chtěli jsme všem zúčastněným poděkovat za dosavadní spolupráci v uplynulých měsících, kdy se především základní školy účastnily našich soutěží. Zároveň jsme představili harmonogram na následujících devět měsíců, kdy bude program pokračovat,“ řekla Vanda Šulcová, koordinátorka doprovodného programu pro školy vyCOOL se!.

Zábavný večer pokračoval turnajem v bowlingu mezi školami. Ten měl u účastníků překvapivě velký úspěch. Byly vyhlášeny tři nejúspěšnější školní týmy a nejlepší jednotlivec. „Všichni přítomní ocenili nejen chvíle odreagování se od všedních povinností a školního prostředí, ale zároveň možnost setkat se s ostatními zástupci ze základních a středních škol dohromady, která překvapivě nebývá tak častá. V průběhu večera jsme také drobnými dárky ocenili ty školy, které se do programu zapojovaly nejvíce, i ty, které nám díky včasným reakcím umožňovali bezproblémovou přípravu všech akcí. Za dosavadní účast v programu všem moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci,“ doplnila Vanda Šulcová. 
     


komentáře k článku
Napsat komentář

příspěvky
vložil komentář
mESpllJYOzCcDM
03.06.2011 11:51
mESpllJYOzCcDM
03.06.2011 11:51
mESpllJYOzCcDM
03.06.2011 11:51
Projekt vznikl za finanční podpory EYOWF 2011, o.p.s.
design by listdesign   © OC EYOWF 2011,
developed by 5Q, spol. s r.o., která spravuje také projekt PeopleLovePeople.com na kterém najdete citáty, vtipy, povídky a nechybí ani seznamka. Skartace, likvidace dat ISO certifikáty, ISO certifikace, Výdejní automaty, Platební automaty