jméno:

heslo:

Registrovat

reklama
parťáci
media

naši kámoši
Rampič Fundič
www.eyowf2011.cz
www.astyl.cz
www.tomovyparky.cz
www.bisonbeachclub.cz
dnes je 24.03.2019
svátek má Gabriel
Získají Tváře EYOWF 2011 v Liberci nějaké medaile?
ano
50%
ne
50%
Historie anket je zde.
co právě COOLí / Vesec ovládl štafetový triatlon
Vesec ovládl štafetový triatlon
 Zábavného dne se zúčastnilo 36 štafet složených z žáků místních základních škol a 16 štafet studentů středních škol. V rámci neobvyklého triatlonu mladí závodili na in-line bruslích, jízdě na kole a běhu. Na akci nechyběla ani běžkyně na lyžích Petra Hynčicová, která se stala oficiální tváří festivalu EYOWF 2011. Sekundoval jí Jakub Gräf, stříbrný účastník z EYOWF 2009 v polském Szczyrku ve stejné kategorii. Oba nejen svými sportovními dovednostmi dovedli své týmy k vítězství. Ti nejúspěšnější závodníci se mohli těšit na sportovní výbavu a doplňky, hlavní cenou však byl dvoudenní školní výlet pro celou třídu do Špindlerova Mlýna. Nikdo ale neodešel s prázdnou, všichni účastníci si odnesli propagační materiály EYOWF 2011 a dárky od partnerů festivalu.

Kromě hlavního programu mohli všichni návštěvníci akce využít i bohaté nabídky dalších sportovních atrakcí, například lukostřelbu, bungee running, kroket, petanque, chůdy či skákací boty. „Dnešní akce se opravdu povedla. Byla to první outdoorová soutěž programu vyCOOL se! v tomto roce a všichni zúčastnění si ji opravdu užili. Navíc nám přálo i počasí, což k celkově pohodové atmosféře a hladkému průběhu akce velmi přispělo. Doufáme, že stejně hojnou účast budeme mít na dalších akcích vyCOOL se!," zhodnotila průběh premiérové druhé řady koordinátorka doprovodného programu pro školy Vanda Šulcová.

V kategorii šestých a sedmých tříd zvítězila dívčí štafeta základní školy U Soudu ve složení  Natálie Šimanová, Katka Plátková a Andrea Dvorská, nejlepšími chlapci byli Luděk Černohorský, Petr Tatrman a Jan Janků  ze základní školy Barvířská. Celkovým vítězem se pak stala základní škola Husova.

Mezi osmými a devátými třídami zabodovaly dívky ze základní školy Dobiášova - Veronika Krecmarová, Kristýna Brandejská a Kristýna Hovorková. Mezi chlapci se nejvíce dařilo trojici Martin Sucharda, Heřman Vacek, Marek Čmelík z téže školy. Jejich třída se stala zaslouženě i celkovým vítězem v této kategorii.

V soutěži středoškoláků z prvního až třetího ročníku zabodovaly dívky z Gymnázia Jeronýmova ve složení Markéta Horáčková, Petra Hynčicová a Anna Fléglová. Stejná škola se pyšní i nejúspěšnějším chlapeckým týmem, který tvořili Dan Knap, Štěpán Kaliba a Jakub Gräf. Mezi středními školami se tak Jeronýmova stala po zásluze absolutním vítězem.

Celkové výsledky naleznete zde.

Na našich stránkách již naleznete foto a video z akce!!!

Další akce programu vyCOOL se! se uskuteční 24. června na liberecké přehradě. Kompletní přehled akcí vyCOOL se! je umístěn v části „kalendaring ".

     
      


komentáře k článku
Napsat komentář

příspěvky
vložil komentář
radibacon
27.05.2010 14:37
Ahoj! Jo, Kuba Gräf byl dobrej! Natřel to svymu souperi docela huste! Z druhyho mista, ztrata nejmin 200 metru a v klidku si dobehnul jeste s naskokem! tak to preju, at si vylet uzije:) A Petra Hynčic taky pekne stahovala! doufam, ze olympiadu mladeze pristi rok vyhraje! trenuj, holka!
Janulak
28.05.2010 07:57
Kuba je nej typan a dost věřím, že se ukáže i na velký olympijádě!
luk
28.05.2010 08:01
Kubu znám už dlouho a vím, že on se tam dostane. Má na to!
Kamilka
01.06.2010 09:22
MWFcYChMb
30.03.2012 18:10
sdS9uuZcvb
04.07.2016 12:28
Projekt vznikl za finanční podpory EYOWF 2011, o.p.s.
design by listdesign   © OC EYOWF 2011,
developed by 5Q, spol. s r.o., která spravuje také projekt PeopleLovePeople.com na kterém najdete citáty, vtipy, povídky a nechybí ani seznamka. Skartace, likvidace dat ISO certifikáty, ISO certifikace, Výdejní automaty, Platební automaty