jméno:

heslo:

Registrovat

reklama
parťáci
media

naši kámoši
Rampič Fundič
www.eyowf2011.cz
www.astyl.cz
www.tomovyparky.cz
www.bisonbeachclub.cz
dnes je 24.03.2019
svátek má Gabriel
Získají Tváře EYOWF 2011 v Liberci nějaké medaile?
ano
50%
ne
50%
Historie anket je zde.
co právě COOLí / Slavnostní výkop odstartoval ve Vesci doprovodný program vyCOOL se!
Slavnostní výkop odstartoval ve Vesci doprovodný program vyCOOL se!
 Liberecký Vesec se stal místem zahájení doprovodného programu pro školy vyCOOL se!. Ten bude následují rok a půl provázet dvě významné sportovní akce, který Liberecký kraj uspořádá - Hry IV. zimní olympiády dětí a mládeže České republiky v lednu 2010 (ODM) a o rok později 10. Zimní evropský olympijský festival mládeže 2011 (EYOWF). Premiéry se zúčastnili zástupci Libereckého kraje, Českého olympijského výboru a osobnosti sportovního života.

„Jsem přesvědčen, že organizátoři připravili velmi dobrý doprovodný program, díky kterému můžeme přivést mladé lidi k pohybu a aktivní zábavě," řekl při svém vystoupení Radek Cikl, náměstek hejtmana Libereckého kraje pro resort školství, mládeže, tělovýchovy a sportu.

Symbolického výkopu s míči se kromě něj ujali také předseda správní rady obecně prospěšné společnosti EYOWF 2011 Petr Doležal, Český olympijský výbor zastupovali Josef Dovalil, místopředseda pro olympismus, a František Dvořák, místopředseda pro sport, a nechyběli ani olympijský vítěz v hodu diskem Imrich Bugár a čestný prezident organizačního výboru EYOWF 2011 Roman Kumpošt.

Speciálními sportovními hosty dne byly i mladé naděje českého sportu - juniorská mistryně světa v biatlonu Veronika Vítková a stříbrný běžec na lyžích z EYOWF 2009 Jakub Gräf.

Celodenní program zahájily už v dopoledních hodinách soutěže a zábava pro žáky základních škol. Těch dorazilo do veseckého areálu bezmála pět stovek. Odpolední program, který kromě dalších atrakcí nabídl i show na in-line bruslích, byl určen také ostatní veřejnosti. Zájemci se pak mohli zapojit i do veřejného závodu na in-linech.

Program vyCOOL se! nabídne každý měsíc speciální akci a vyvrcholí na začátku února 2011, kdy v Libereckém kraji startuje 10. ročník EYOWF. 

 

Více ve fotogalerii

komentáře k článku
Napsat komentář

příspěvky
vložil komentář
hkZIBaleZRQzwvtvL
04.09.2012 18:33
hkZIBaleZRQzwvtvL
04.09.2012 18:33
hkZIBaleZRQzwvtvL
04.09.2012 18:33
bDmr4ov0sWO
04.07.2016 14:19
Projekt vznikl za finanční podpory EYOWF 2011, o.p.s.
design by listdesign   © OC EYOWF 2011,
developed by 5Q, spol. s r.o., která spravuje také projekt PeopleLovePeople.com na kterém najdete citáty, vtipy, povídky a nechybí ani seznamka. Skartace, likvidace dat ISO certifikáty, ISO certifikace, Výdejní automaty, Platební automaty