jméno:

heslo:

Registrovat

reklama
parťáci
media

naši kámoši
Rampič Fundič
www.eyowf2011.cz
www.astyl.cz
www.tomovyparky.cz
www.bisonbeachclub.cz
dnes je 24.03.2019
svátek má Gabriel
Získají Tváře EYOWF 2011 v Liberci nějaké medaile?
ano
50%
ne
50%
Historie anket je zde.
co právě COOLí / Sportovním hvězdám v patách
Sportovním hvězdám v patách
 Setkat se tváří v tvář úspěšným českým sportovcům a ještě s nimi strávit část dne se podařilo osmi dvojicím studentů z Libereckého kraje. V rámci soutěže Na stopě Patronům EYOWF 2011 měli za úkol natočit medailonek o špičkových reprezentantech, kteří evropskou olympiádu mládeže bezprostředně podporují.

Od září až do poloviny října tak vybraní studenti středních škol sledovali Patrony všech osmi soutěžních disciplín – běžce na lyžích Lukáše Bauera, sjezdaře Ondřeje Banka, biatlonistku Veroniku Vítkovou, snowboardistu Michala Novotného, sdruženáře Pavla Churavého, skokana na lyžích Romana Koudelku, krasobruslaře Tomáše Vernera a hokejového brankáře Marka Schwarze.

„Pro všechny soutěžící to byl jistě mimořádný zážitek, někteří se mohli zúčastnit i tréninku, jiní propagačního focení či tiskové konference. Tato soutěž je navíc důležitá i pro samotnou prezentaci festivalu 2011 na veřejnosti, neboť medailonky umístíme na webové stránky různých médií,“ říká Radana Kubešová, manažerka marketingu organizačního výboru EYOWF 2011.

Vyhodnocení všech příspěvků se uskuteční 24. listopadu v Liberci za účasti poroty složené ze zástupců Libereckého kraje, Českého olympijského výboru, hostů z řad umělců či sportovních komentátorů a organizátorů festivalu. Tři nejlepší dvojice se mohou těšit na výhry v podobě digitálních kamer.

     
     

komentáře k článku
Napsat komentář

příspěvky
vložil komentář
eBPhnXiwLoWRetZei
21.12.2011 14:23
GLcmFm7PR2
04.07.2016 14:13
Projekt vznikl za finanční podpory EYOWF 2011, o.p.s.
design by listdesign   © OC EYOWF 2011,
developed by 5Q, spol. s r.o., která spravuje také projekt PeopleLovePeople.com na kterém najdete citáty, vtipy, povídky a nechybí ani seznamka. Skartace, likvidace dat ISO certifikáty, ISO certifikace, Výdejní automaty, Platební automaty