jméno:

heslo:

Registrovat

reklama
parťáci
media

naši kámoši
Rampič Fundič
www.eyowf2011.cz
www.astyl.cz
www.tomovyparky.cz
www.bisonbeachclub.cz
dnes je 24.03.2019
svátek má Gabriel
Získají Tváře EYOWF 2011 v Liberci nějaké medaile?
ano
50%
ne
50%
Historie anket je zde.
co právě COOLí / Babylon se stal přehlídkou zručnosti, chytrosti i sportovních dovedností
Babylon se stal přehlídkou zručnosti, chytrosti i sportovních dovedností
 V pátek 12. listopadu zažilo liberecké zábavní Centrum Babylon další z akcí doprovodného programu vyCOOL se!, který je součástí příprav evropské olympiády mládeže (EYOWF). Ta se v únoru 2011 uskuteční v Libereckém kraji. Chytře zábavný den umožnil žákům základních škol a středoškolákům z regionu předvést se v nejrůznějších disciplínách.

Organizátoři akce připravili pro 140 soutěžících celkem šest různorodých aktivit, ve kterých mohly 8. a 9. ročníky základních škol spolu se středoškoláky z 1. a 2. ročníků ukázat své dovednosti. Ve dvacetiminutových blocích tak na řadu přišly ryze sportovní disciplíny jako laserová střelba, golf a bowling, dále pak testy k zamyšlení v iQparku, zkouška první pomoci ve zdravovědě a závěrem také kreativita a zručnost mladých aktérů.

„Jsme velmi rádi, že si tento den všechny týmy užily a mnozí ze soutěžících si mohli vyzkoušet pro ně zcela nové a netypické věci. Překvapilo nás, že téměř nikdo z nich do té doby nehrál třeba bowling, s o to větší vervou se ale do soubojů pustili,“ říká Martin Trita, manažer doprovodného programu vyCOOL se!.

Mezi přihlášenými školami byl o Chytře zábavný den velký zájem. Základní školy nakonec utvořily celkem dvanáct soutěžních týmů, středních škol se zúčastnilo osm. Organizátoři však museli kvůli omezené kapacitě mnoho škol odmítnout. „Velmi si vážíme tak obrovského zájmu, který jsme nečekali a bohužel jsme nemohli všem školám vyhovět a do soutěže je zařadit. Program vyCOOL se! však ještě nekončí, takže budou mít šanci zapojit se do dalších zajímavých akcí,“ doplňuje Martin Trita.

V kategorii základních škol se v pestré kombinaci disciplín nejlépe vedlo Základní škole Lesní, mezi středními školami excelovalo Gymnázium Frýdlant. Oba vítězné týmy si jako výhru odnesly STIGA minitable na stolní tenis a volné vstupenky do zábavního Centra Babylon. Týmy, které se umístily na druhé a třetí pozici získaly STIGA stolní hokej a volné vstupenky na bobovou dráhu v Janově nad Nisou. S prázdnou však neodešel nikdo, všichni zúčastnění dostali pochoutky od partnera soutěže společnosti EMCO.

Kompletní výsledky v obou kategoriích Chytře zábavného dne naleznete zde .


 

     
     komentáře k článku
Napsat komentář

příspěvky
vložil komentář
qmzI4zL9xrTS
17.11.2013 07:59
AsKQ77H7Y
04.07.2016 11:46
Projekt vznikl za finanční podpory EYOWF 2011, o.p.s.
design by listdesign   © OC EYOWF 2011,
developed by 5Q, spol. s r.o., která spravuje také projekt PeopleLovePeople.com na kterém najdete citáty, vtipy, povídky a nechybí ani seznamka. Skartace, likvidace dat ISO certifikáty, ISO certifikace, Výdejní automaty, Platební automaty