jméno:

heslo:

Registrovat

reklama
parťáci
media

naši kámoši
Rampič Fundič
www.eyowf2011.cz
www.astyl.cz
www.tomovyparky.cz
www.bisonbeachclub.cz
dnes je 24.03.2019
svátek má Gabriel
Získají Tváře EYOWF 2011 v Liberci nějaké medaile?
ano
50%
ne
50%
Historie anket je zde.
co právě COOLí / Lidové sady praskaly pod náporem dobrovolníků
Lidové sady praskaly pod náporem dobrovolníků
 V sobotu 4. prosince se kulturní dům Lidové sady v Liberci zaplnil davy dobrovolníků, kteří budou pomáhat při organizaci evropské olympiády mládeže (EYOWF) 2011. Spolu se zástupci organizačního výboru se zde sešli na posledním hromadném setkání před samotnou akcí. Do Liberce dorazilo ze všech koutů České republiky i zahraničí celkem 430 členů EYOWF Teamu. Celkem se jich na organizaci bude podílet pět stovek.

„Dobrovolníci jsou první osoby, na které hosté při EYOWF narazí. Právě na nich záleží, jaký dojem si účastníci udělají o celé akci. Přál bych si, aby naši dobrovolníci byli za každých okolností usměvaví a vlídní, ochotní pomoci a poradit. Ale zejména by měli plnit důležitou úlohu prostředníků mezi účastníky a organizačním výborem. Předávání názorů a reakcí je pro organizátory nesmírně důležité a tato zpětná vazba může zlepšit samotný průběh evropské olympiády mládeže,“ řekl na úvod setkání Roman Kumpošt, prezident organizačního výboru EYOWF 2011.

Všem přítomným dobrovolníkům, kteří dorazili z celé České reppubliky a z nichž nejstarším byl Vladimír Vele z Liberce (ročník narození 1921), se postupně představili všichni zástupci  organizačního výboru. Poté, co vyslechli informace týkající se bezpečnosti práce, první pomoci a  požární ochrany, se všechny kouty kulturního domu zaplnily skupinkami dobrovolníků a manažerů příslušných sekcí, kteří jim detailně sdělili důležité informace o náplni jejich práce během sportovního týdne v únoru příštího roku.

„Velmi si vážíme tak hojné účasti. Opravdu jsme nečekali, že i přes nepřízeň počasí dorazí naši dobrovolníci v takovém počtu. Jen to dokazuje, že svou účast na přípravách EYOWF 2011 berou opravdu vážně. Tím spíš, že se jednalo o poslední hromadné setkání dobrovolníků se členy organizačního výboru. Další případné semináře již budou probíhat separátně pouze v rámci jednotlivých sekcí,“ vysvětlila Vanda Šulcová, koordinátorka dobrovolníků.

Příjemný a informacemi nabitý sobotní den pokračoval i v pozdějších odpoledních hodinách společným bowlingovým turnajem. 

komentáře k článku
Napsat komentář

příspěvky
vložil komentář
Zatím nejsou žádné komentáře
Projekt vznikl za finanční podpory EYOWF 2011, o.p.s.
design by listdesign   © OC EYOWF 2011,
developed by 5Q, spol. s r.o., která spravuje také projekt PeopleLovePeople.com na kterém najdete citáty, vtipy, povídky a nechybí ani seznamka. Skartace, likvidace dat ISO certifikáty, ISO certifikace, Výdejní automaty, Platební automaty