jméno:

heslo:

Registrovat

reklama
parťáci
media

naši kámoši
Rampič Fundič
www.eyowf2011.cz
www.astyl.cz
www.tomovyparky.cz
www.bisonbeachclub.cz
dnes je 22.07.2019
svátek má Magdaléna
Získají Tváře EYOWF 2011 v Liberci nějaké medaile?
ano
50%
ne
50%
Historie anket je zde.
co právě COOLí / Studenti se před Vánoci chlubili svými znalostmi
Studenti se před Vánoci chlubili svými znalostmi
 Na žáky a studenty, kteří se pravidelně zapojují do doprovodného programu vyCOOL se! nezapomněli organizátoři ani v předvánočním čase. Ve dnech 20. a 21. prosince se v multikině Palace Cinemas v obchodním centru Forum v Liberci konala vědomostní soutěž Hej ty, víš to?!. Na tu si někteří pamatují i z loňského roku a stejné oblibě se těšila i letos.

Finálovému kolu předcházely ještě dvě dopolední čtvrtfinále a semifinále, které poslaly do konečných bojů ty nejlepší z nejlepších. Do základního kola soutěže, které od poloviny listopadu až do poloviny prosince loňského roku probíhalo na internetu přímo ve školách, se zapojilo celkem 65 čtyřčlenných týmů z deseti základních škol a 46 týmů z osmi středních škol. Do finálových bojů poté postoupilo deset týmů v každé kategorii. Základní školy se mezi sebou utkaly 20. prosince, středoškoláci o den později.

Čtvrtfinálová a semifinálová kola se nesla v duchu kdysi populární televizní soutěže Riskuj! Velkým finále pak byl pro změnu motiv další z oblíbených soutěží Kufr s výstižným podtitulem Co je to?. Soutěžící měli za úkol postupným odkrýváním políček uhodnout osobu či věc na obrázku. Po vyhlášení vítězů se všichni soutěžící mohli podívat na film Street Dance ve 3D.

V kategorii základních škol zvítězil tým s názvem Sexbomby a Markéta ze základní školy Broumovská ve složení Markéta Pokorná, Dana Šarounová, Bára Egerová a Martin Tancoš. Na druhém místě skončila základní škola Barvířská s týmem LopatyJakub Frydrych, Jakub Trejbal, Vanessa Kajelová a Ondřej Pešek. Třetí místo vybojoval další tým ze základní školy Broumovská, Clever boys, ve složení Matěj Šilhán, Saša Dunayevsky, Lukáš Kroupil a Pavel Pytloun.

Mezi středními školami se nejvíce dařilo studentům z Gymnázia Jeronýmova s týmem Jergymáci ve složení Barbora Kopřivová, Jana Řípová, Marcela Bečáková a Hynek Beránek. Druhé místo patří Obchodní akademii Liberec a jejímu týmu Holki - Markéta Svobodová, Jana Brabcová, Lenka Komárková, Kristýna Bednářová. Na třetím místě se opět objevilo Gymnázium Jeronýmova s týmem Bananas - Tomáš Richtr, Petra Hynčicová, Ani Palečková a Bára Kadlecová.

Kompletní výsledky kategorie základních škol naleznete zde .
Kompletní výsledky kategorie středních škol naleznete zde .

     
     komentáře k článku
Napsat komentář

příspěvky
vložil komentář
jWPRWTLsdM
24.01.2012 22:45
jWPRWTLsdM
24.01.2012 22:45
jWPRWTLsdM
24.01.2012 22:45
Xi2fbDlaTY
04.07.2016 15:01
Projekt vznikl za finanční podpory EYOWF 2011, o.p.s.
design by listdesign   © OC EYOWF 2011,
developed by 5Q, spol. s r.o., která spravuje také projekt PeopleLovePeople.com na kterém najdete citáty, vtipy, povídky a nechybí ani seznamka. Skartace, likvidace dat ISO certifikáty, ISO certifikace, Výdejní automaty, Platební automaty