jméno:

heslo:

Registrovat

reklama
parťáci
media

naši kámoši
Rampič Fundič
www.eyowf2011.cz
www.astyl.cz
www.tomovyparky.cz
www.bisonbeachclub.cz
dnes je 17.06.2019
svátek má Adolf
Získají Tváře EYOWF 2011 v Liberci nějaké medaile?
ano
50%
ne
50%
Historie anket je zde.
co právě COOLí / Mistři snowboardingu ovládnou náměstí v Liberci
Mistři snowboardingu ovládnou náměstí v Liberci
 Nevšední podívaná čeká na diváky v úterý 8. února v podvečerních hodinách před libereckou radnicí na náměstí Dr. E. Beneše. V rámci doprovodného programu COOL dny před zahájením evropské olympiády mládeže (EYOWF) 2011 předvede své nejlepší kousky dvacítka špičkových freestylových jezdců na snowboardu a lyžích. Exhibice spojená se závodem se odehraje na speciální zasněžené trati se zabudovanou šestimetrovou překážkou.  

Závodu se účastní jezdci, kteří se věnují freestylovému lyžování či snowboardingu. Během programu předvedou  své nejlepší triky v jibbingu,  jízděpřes šestimetrovou  bednu. Exhibice Funstorm Shop Jib Jam spojená se závodem je naplánovaná od 18 do 20 hodin.

Již od 17 hodin a poté i v průběhu celého programu se o hudební atmosféru na náměstí postará dvojice DJ, Experimanetal Cabaret a MC Kajak.  „Závodní dráha povede přímo z pódia od budovy radnice až do poloviny náměstí. Sníh bude dovezen z Tipsport areny. Program bude opravdu nabitý, jezdci budou během celých dvou hodin dráhu využívat, a jak oni, tak i diváci si rozhodně přijdou na své,“ popisuje téma  exhibičního programu, který se v takové podobě objevuje v Liberci vůbec poprvé, Vanda Šulcová, koordinátorka COOL dnů.

O vítězi závodu rozhodne tříčlenná porota složená ze zkušených závodníků a týmových jezdů Funstorm Shop, kteří tímto způsobem podporují nadané freestylové závodníky. Vítěz soutěže si odnese věcné ceny v hodnotě 10 tisíc korun a permanentku do nově otevřeného skiareálu Javorník, kde je vybudována mimo jiné i speciální snowboardová trasa s překážkami.

komentáře k článku
Napsat komentář

příspěvky
vložil komentář
cTijOKtra
23.08.2011 10:59
cTijOKtra
23.08.2011 10:59
cTijOKtra
23.08.2011 10:59
oPDqJqwDFi
04.07.2016 14:50
Projekt vznikl za finanční podpory EYOWF 2011, o.p.s.
design by listdesign   © OC EYOWF 2011,
developed by 5Q, spol. s r.o., která spravuje také projekt PeopleLovePeople.com na kterém najdete citáty, vtipy, povídky a nechybí ani seznamka. Skartace, likvidace dat ISO certifikáty, ISO certifikace, Výdejní automaty, Platební automaty