jméno:

heslo:

Registrovat

reklama
parťáci
media

naši kámoši
Rampič Fundič
www.eyowf2011.cz
www.astyl.cz
www.tomovyparky.cz
www.bisonbeachclub.cz
dnes je 24.03.2019
svátek má Gabriel
Získají Tváře EYOWF 2011 v Liberci nějaké medaile?
ano
50%
ne
50%
Historie anket je zde.
co právě COOLí / Za kreativitu výlet do Paříže
Za kreativitu výlet do Paříže
 Program vyCOOL se! na následující dva měsíce připravil atraktivní soutěž, zejména pak pro ty, co rádi cestují. Od dnešního dne až do poloviny listopadu se každý ve věku 15 až 26 let může pokusit vyhrát třídenní vánoční pobyt v Paříži pro sebe a svého parťáka.

Jediným soutěžním úkolem je ukázat své kreativní nadání a na speciální pohlednice vyCOOL se! vymyslet své vlastní hlášky, kterými je celý program doprovázen. „Mottem programu vyCOOL se! je nesedět doma a bavit se. Proto i k získání samotných pohlednic je potřeba strávit nějaký čas venku. Vytipovali jsme hned několik míst, kde si je soutěžící mohou vyzvednout. Zbytek už je čistě na jejich nápadech. Vánoční víkend v Paříži je určitě velkým lákadlem a vítěz si svou výhru musí opravdu zasloužit," řekla Vanda Šulcová, koordinátorka doprovodného programu pro školy.


Soutěž startuje 24. září a potrvá až do 15. listopadu. Vylosovaný výherce pak vyrazí ve dvojici 9. prosince na prodloužený víkend do Paříže a zažije tak výjimečnou vánoční atmosféru evropského centra módy, architektury a dobrého jídla.


Kompletní pravidla soutěže nejdeš ZDE .
komentáře k článku
Napsat komentář

příspěvky
vložil komentář
yZu1Qqk5KE
04.07.2016 12:23
Projekt vznikl za finanční podpory EYOWF 2011, o.p.s.
design by listdesign   © OC EYOWF 2011,
developed by 5Q, spol. s r.o., která spravuje také projekt PeopleLovePeople.com na kterém najdete citáty, vtipy, povídky a nechybí ani seznamka. Skartace, likvidace dat ISO certifikáty, ISO certifikace, Výdejní automaty, Platební automaty