jméno:

heslo:

Registrovat

reklama
parťáci
media

naši kámoši
Rampič Fundič
www.eyowf2011.cz
www.astyl.cz
www.tomovyparky.cz
www.bisonbeachclub.cz
dnes je 21.07.2019
svátek má Vítězslav
Získají Tváře EYOWF 2011 v Liberci nějaké medaile?
ano
50%
ne
50%
Historie anket je zde.
co právě COOLí / Vycoolení baseballisté odpálili první míče
Vycoolení baseballisté odpálili první míče
 Včerejším dnem začal v Liberci čtyřdenní turnaj v baseballu s názvem NEDEJ SE! pro 6. až 9. třídy základních škol. Prvotní přípravy a tréninky s profesionály vystřídaly téměř profi turnaje mezi čtyřmi školami. Stovku mladých hráčů nezaskočilo ani deštivé počasí a spolu se svými učiteli vytvořili skvělou atmosféru. Vítězem prvního ročníkového souboje se stala 6. třída ze základní školy Husova.

Celý baseballový den se nesl v duchu svěží a dobré nálady. O tu se starali i baseballoví profesionální hráči Patriots Liberec, na jejichž hřišti se celý turnaj odehrává. Pod jejich přátelským a zároveň přísným vedením se žáci detailně seznámili nejen s pravidly hry, ale naučili se i spoustu triků, které později mohli při hře využít. Následný program se již nesl ve znamení vzájemných zápasů 6. ročníků. Turnaj absolvovali všichni s velkým nadšením a zaujetím. Přátelská atmosféra panovala nejen na hřišti, ale i mezi diváky. Nehrající spolužáci svým kamarádům neúnavně fandili a mohutně je povzbuzovali k ještě lepším výkonům.

Velkou základnu fanoušků posílili i samotní učitelé, kteří se nechali strhnout sportovní atmosférou. „Chtěli jsme, aby se turnaj líbil zejména dětem, pro které jsme ho připravovali. O to více nás příjemně překvapili učitelé, kteří své žáky neúnavně hecovali, radili jim dokonce i při hře a bavili se stejně jako hráči na hřišti. Myslím, že kdyby se i oni mohli do hry zapojit, určitě by neváhali,“ řekla po prvním baseballovém dni Vanda Šulcová, koordinátorka doprovodného programu pro školy.

Navzdory chvilkovému dešti se první turnajový den obešel, až na jednu bouli, bez zranění.Všichni přítomní si kromě skvělých zážitků odnesli i věcné dárky. K vítěznému týmu putovala hlavní cena, kterou byl Stiga stolní hokej. Středeční program akce NEDEJ SE! prověří sportovní nadání dalších ročníků základních škol, tentokrát 7. tříd.

 
 

komentáře k článku
Napsat komentář

příspěvky
vložil komentář
IHjrsZ1Ayqs
04.07.2016 12:10
Projekt vznikl za finanční podpory EYOWF 2011, o.p.s.
design by listdesign   © OC EYOWF 2011,
developed by 5Q, spol. s r.o., která spravuje také projekt PeopleLovePeople.com na kterém najdete citáty, vtipy, povídky a nechybí ani seznamka. Skartace, likvidace dat ISO certifikáty, ISO certifikace, Výdejní automaty, Platební automaty