jméno:

heslo:

Registrovat

reklama
parťáci
media

naši kámoši
Rampič Fundič
www.eyowf2011.cz
www.astyl.cz
www.tomovyparky.cz
www.bisonbeachclub.cz
dnes je 21.07.2019
svátek má Vítězslav
Získají Tváře EYOWF 2011 v Liberci nějaké medaile?
ano
50%
ne
50%
Historie anket je zde.
co právě COOLí / AEROBICOOL CUP pro základky i střední školy
AEROBICOOL CUP pro základky i střední školy
 Ve středu 14. října proběhne další z akcí doprovodného programu pro školy vyCOOL se! Tentokrát se zabaví všichni milovníci zdravého pohybu. Do soutěže v aerobicu s názvem AEROBICOOL CUP se mohou zapojit žáci základních a nyní i studenti středních škol. Ukázat svou kondičku a výdrž mohou mezi sebou jednotlivci i celé týmy. Ve hře je atraktivní zahraniční cesta do Evropy od Student Agency.

Soutěž AEROBICOOL CUP je rozdělena celkem do čtyř základních kategorií. V hale Technické univerzity Liberec v Harcově budou mezi sebou bojovat o prvenství žáci druhého stupně základních škol a tentokrát i studenti všech ročníků středních škol. Boje budou probíhat nejen mezi jednotlivci, ale účastníci mohou sestavit i čtyřčlennou skupinu a soutěžit jako tým. Ale pozor, každý tým musí být i vizuálně sladěn, od jednotného oblečení až po samotnou vizáž. Fantazii se meze nekladou. Přebývá vám jeden kámoš? Nevadí. Zapojte ho také a udělejte z něj svého živého maskota, který vám bude fandit přímo na místě a sám se může zapojit do soutěže o nejlepšího maskota.


Přestože jsou probíhající akce programu vyCOOL se! zaměřeny zejména na žáky základních škol, do soutěže AEROBICOOL CUP se tentokrát mohou zapojit i středoškoláci. „Aerobic je mezi mladými velmi oblíbený a nechtěli jsme z něj teenagery vynechat. Proto jsme tuto akci rozšířili i na všechny čtyři ročníky středních škol," vysvětlila zaměření akce Vanda Šulcová, koordinátorka doprovodného programu pro školy. „Zúčastnit se soutěže mohou i ti, jejichž škola není do programu vyCOOL se! přihlášena. Informace o aerobicu jsme proto umístili i do fitness center a tanečních studií, kde, jak věříme, najdeme další sportovní nadšence," dodala Vanda Šulcová.

Více informací o akci naleznete zde.

Stejně jako u všech akcí v programu vyCOOL se! platí, že soutěže jsou určeny primárně pro školy přihlášené do tohoto programu, které zájemce z řad svých žáků přihlašují. V případě, že se chcete soutěží zúčastnit a vaše škola mezi přihlášenými školami není (přehled naleznete zde), stačí nás kontaktovat na tel. 733 735 603 nebo e-mail martin.trita@eyowf2011.cz


komentáře k článku
Napsat komentář

příspěvky
vložil komentář
NINngwgnu
05.04.2011 21:48
NINngwgnu
05.04.2011 21:48
NINngwgnu
05.04.2011 21:49
rpzBQo5Rgj
04.07.2016 14:10
Projekt vznikl za finanční podpory EYOWF 2011, o.p.s.
design by listdesign   © OC EYOWF 2011,
developed by 5Q, spol. s r.o., která spravuje také projekt PeopleLovePeople.com na kterém najdete citáty, vtipy, povídky a nechybí ani seznamka. Skartace, likvidace dat ISO certifikáty, ISO certifikace, Výdejní automaty, Platební automaty