jméno:

heslo:

Registrovat

reklama
parťáci
media

naši kámoši
Rampič Fundič
www.eyowf2011.cz
www.astyl.cz
www.tomovyparky.cz
www.bisonbeachclub.cz
dnes je 17.10.2018
svátek má Hedvika
Získají Tváře EYOWF 2011 v Liberci nějaké medaile?
ano
50%
ne
50%
Historie anket je zde.
kalendaring / září 2009 – leden 2010 / AEROBICOOL CUP
AEROBICOOL CUP

 Máme pro vás zase něco z trochu jiného soudku než doposud! Další akcoška programu pro školy vyCOOL se! je tentokrát nejen pro základky, ale i pro střední a je připravena pro všechny milovníky aerobiku.

Přijď sám nebo postav 4členný tým a dorazte i se svým živým maskotem na AEROBICOOL CUP!
Soutěží se v komerčním aerobiku ve cvičení podle lektora.

Kdy: středa 14. 10. 2009

Kde: hala Technické univerzity Liberec, Harcov


Kategorie:

Základní školy
6. - 7. třída jednotlivci, 4členné týmy
8. - 9. třída jednotlivci, 4členné týmy

Střední školy
1. - 2. ročník jednotlivci, 4členné týmy
3. - 4. ročník jednotlivci, 4členné týmy

Doprovodná soutěž o NEJ maskota!


Přihlášky:

Pokud jsi ze školy, která je přihlášena do vyCOOL se! (na to mrkni zde), tak ať tě přihlásí učitel, který je kontaktním pedagogem na tvojí škole.
Pokud tvoje škola do vyCOOL se! přihlášena není, tak volej na 733 735 603, nebo piš na martin.trita@eyowf2011.cz a nahlas nám, že dorazíš (nejlépe i s bandou tvých vyCOOLených kámošů... :-)


Informace k soutěži:

Semifinále a finále každé kategorie.
Jednotlivci a týmy cvičí najednou.
Člen týmu má možnost zúčastnit se soutěže i sám za sebe jako jednotlivec.
Každý tým by měl být vizuálně sladěn (stejné oblečení, vizáž...) a může mít svého živého maskota, který bude týmu fandit a během soutěže ho svou přítomností podpoří - záleží na fantazii.


Ceny:

Hlavními cenami jsou zpáteční jízdenky do Evropy od STUDENT AGENCY a dárky od FATBOYE!


Program:

Základní školy a víceletá gymnázia

08:15 - 08:45 Prezence pro ZŠ a víceletá gymn. (všechny kategorie)
09:00 - 09:10 Oficiální zahájení
09:10 - 09:40 Semifinále kategorie 6. - 7. tříd
09:45 - 10:15 Semifinále kategorie 8. - 9. tříd
10:15 - 10:30 Vystoupení a vyhlášení finalistů
10:30 - 10:50 Finále kategorie 6. - 7. tříd
10:55 - 11:15 Finále kategorie 8. - 9. tříd
11:15 - 11:30 Vystoupení
11:30 - 11:50 Vyhlášení výsledků


Střední školy

11:15 - 11:45 Prezence pro SŠ (všechny kategorie)
11:50 - 12:00 Oficiální zahájení
12:00 - 12:40 Semifinále kategorie 1. - 2. ročníků
12:45 - 13:25 Semifinále kategorie 3. - 4. ročníků
13:25 - 13:35 Vystoupení a vyhlášení finalistů
13:35 - 14:05 Finále kategorie 1. - 2. ročníků
14:10 - 14:40 Finále kategorie 8. - 9. tříd
14:40 - 14:50 Vystoupení
14:50 - 15:00 Vyhlášení výsledků



komentáře k článku
Napsat komentář

příspěvky
vložil komentář
Zatím nejsou žádné komentáře
Projekt vznikl za finanční podpory EYOWF 2011, o.p.s.
design by listdesign   © OC EYOWF 2011,
developed by 5Q, spol. s r.o., která spravuje také projekt PeopleLovePeople.com na kterém najdete citáty, vtipy, povídky a nechybí ani seznamka. Skartace, likvidace dat ISO certifikáty, ISO certifikace, Výdejní automaty, Platební automaty