jméno:

heslo:

Registrovat

reklama
parťáci
media

naši kámoši
Rampič Fundič
www.eyowf2011.cz
www.astyl.cz
www.tomovyparky.cz
www.bisonbeachclub.cz
dnes je 21.07.2019
svátek má Vítězslav
Získají Tváře EYOWF 2011 v Liberci nějaké medaile?
ano
50%
ne
50%
Historie anket je zde.
co právě COOLí / Den plný aerobiku slavil velký úspěch
Den plný aerobiku slavil velký úspěch
 Přes dvě stovky nadšenců se zúčastnily včerejší akce AEROBICOOL CUP, která byla další z řady aktivit doprovodného programu vyCOOL se!. Zaplněná hala Technické univerzity Liberec v Harcově ožila skvělou atmosférou soutěží jednotlivců i týmů ve cvičení podle lektora. Na své si přišli i učitelé a maskoti závodníků, pro které byla připravena speciální soutěžní kategorie.

Do soutěže AEROBICOOL CUP se mohli zapojit žáci druhého stupně základních škol, kterých dorazilo 173 a tentokrát také středoškoláci v počtu 79 studentů. Do akce se celkem zapojilo 252 mladých lidí z dvanácti základních a sedmi středních škol.

Během dvoukolové soutěže hodnotila odborná porota složená z profesionálních lektorů a reprezentantů České republiky nejen styl cvičení, ale i rychlost naučení choreografie, výraz při pohybu (tzv. showmanship), kreativitu a celkový dojem ze cvičení. Kdo si netroufl na sólové vystoupení, mohl své aerobikové kreace předvést ve čtyřčlenném týmu. V kategorii 6. a 7. tříd základních škol a víceletých gymnázií nejvíce zazářila Barbora Danielková ze ZŠ Kunratická, mezi osmáky a deváťáky zvítězila Barbora Vaňková ze základní školy T.G. Masaryka. V týmové soutěži získali nejvyšší hodnocení žáci ze ZŠ Broumovská a ZŠ Kunratická.

V kategorii 1. a 2. ročníků středních škol porotu nejvíce zaujala Markéta Pilnáčková z gymnázia a střední školy Jeronýmova, mezi 3. a 4. ročníky vybojovala první místo Martina Myslivcová z Obchodní akademie Liberec, jejíž studenti zároveň sestavili i nejúspěšnější soutěžní tým. Všichni vítězové odpoledních kategorií jednotlivců si po zásluze odnesli hlavní cenu soutěže, cestu do zahraničí od Student Agency.

Věřili jsme, že tato akce bude pro mladé zajímavá, protože aerobic je mezi nimi velmi oblíbeným sportem. Celá soutěž ale předčila naše očekávání. Měli jsme velmi dobrou účast, všichni se velmi dobře bavili, a to jak soutěžící žáci a studenti, tak i všichni jejich spolužáci a učitelé. Myslím, že všichni si tento den užili, máme skvělé ohlasy a ty budou, doufejme, přicházet i na dalších akcích programu vyCOOL se!,“ zhodnotila sportovní akci Vanda Šulcová, koordinátorka doprovodného programu pro školy.

O pohodovou atmosféru se po celý den starali nejen nesoutěžící spolužáci, ale také učitelé, kteří se sami mohli předvést v desetiminutové rychlosoutěži Kantor COOLclass. Ti byli díky svému elánu a nadšení skvělým příkladem pro své mladé svěřence a byli za svou odvahu rovněž odměněni. Nejvycoolenějším kantorem se stal Petr Polák ze ZŠ Kunratická. Skvělou náladu akce AEROBICOOL CUP podpořil profesionálním vystoupením i oddíl Sport Aerobic Liberec, který je pořadatelem letošního mistrovství Evropy v aerobiku.

Zkrátka nepřišli ani týmoví živí maskoti, kteří byli po celou dobu bedlivě sledováni za fandící a hecující schopnosti svých kamarádů. Vítězem se stal maskot, který reprezentoval ZŠ U Sudu a Střední zdravotnickou  školu Turnov.

Kompletní výsledky všech kategorií akce AEROBICOOL CUP naleznete zde.
komentáře k článku
Napsat komentář

příspěvky
vložil komentář
Zatím nejsou žádné komentáře
Projekt vznikl za finanční podpory EYOWF 2011, o.p.s.
design by listdesign   © OC EYOWF 2011,
developed by 5Q, spol. s r.o., která spravuje také projekt PeopleLovePeople.com na kterém najdete citáty, vtipy, povídky a nechybí ani seznamka. Skartace, likvidace dat ISO certifikáty, ISO certifikace, Výdejní automaty, Platební automaty