jméno:

heslo:

Registrovat

reklama
parťáci
media

naši kámoši
Rampič Fundič
www.eyowf2011.cz
www.astyl.cz
www.tomovyparky.cz
www.bisonbeachclub.cz
dnes je 24.03.2019
svátek má Gabriel
Získají Tváře EYOWF 2011 v Liberci nějaké medaile?
ano
50%
ne
50%
Historie anket je zde.
co právě COOLí / Roadshow v Teplicích - nejvíce zaujal fandící "oblek"
Roadshow v Teplicích - nejvíce zaujal fandící "oblek"
 Výtvarná roadshow Tak to je nice po všech krajích České republiky má za sebou druhou zastávku, tentokrát v obchodním centru Olympia v Teplicích. V pátek 6. listopadu ukázaly tři soutěžní týmy ze dvou základních škol své kreativní nadání a schopnosti a vytvořily další skvělé výtvory na podporu mladých sportovců z Ústeckého kraje na Hrách IV. zimní olympiády dětí a mládeže České republiky (ODM) 2010 v lednu příštího roku.

Všichni členové týmů se kromě výroby fandítek zapojili také do doprovodných soutěží, mimo jiné luštění hlavolamů, vědomostního rychlotestu i interaktivních her Wii Fit, kde magickou hranici 1 000 bodů překročila Francesca Meloninová ze základní školy U Nových lázní I.

Stejně jako v prvním libereckém kole i tentokrát ukázaly všechny týmy svou kreativitu, žáci byli do soutěže řádně zapáleni, dobře připraveni a porota dlouho rozmýšlela o vítězném pořadí. Aktivně se také zapojili všichni kantoři, kteří své svěřence podporovali a hecovali po celou dobu soutěžení. Porotcům předsedala bývalá československá reprezentantka v běhu na lyžích Květoslava Jeriová-Pecková, držitelka stříbrné medaile za štafetu na 4x5 km a bronzové medaile v běhu na 5 km na Zimních olympijských hrách v Sarajevu 1984 a bronzová medailistka v běhu na 5 km na Zimních olympijských hrách v Lake Placid 1980. Spolu s ní trojici fandítek hodnotil Lubomír Linek z odboru školství, mládeže a tělovýchovy Ústeckého kraje a zástupkyně obchodního centra Olympia Lucie Kittlová.

Vítězství nakonec porota přiřkla týmu ze základní školy U Nových lázní I., který zabodoval svou originální sérií několika barevných prvků – transparentu, rukavic a vysoké pokrývky hlavy – jejichž nositel bude sám o sobě jedním velkým fandítkem. Nikdo ale neodešel s prázdnou, všichni soutěžící získali spoustu pěkných cen.

Vítězný výtvor bude stejně jako ostatní v dalších krajích předán sportovcům z každého kraje na zahájení ODM 2010 na konci ledna příštího roku. Další zastávkou roadshow Tak to je nice bude v pátek 13. listopadu obchodní centrum Varyáda v Karlových Varech.

Kompletní výsledky soutěže o nejlepší fandítka i dalších doprovodných soutěží naleznete zde .

   
   

komentáře k článku
Napsat komentář

příspěvky
vložil komentář
0V4JjfOBFqB
04.07.2016 14:47
Projekt vznikl za finanční podpory EYOWF 2011, o.p.s.
design by listdesign   © OC EYOWF 2011,
developed by 5Q, spol. s r.o., která spravuje také projekt PeopleLovePeople.com na kterém najdete citáty, vtipy, povídky a nechybí ani seznamka. Skartace, likvidace dat ISO certifikáty, ISO certifikace, Výdejní automaty, Platební automaty