jméno:

heslo:

Registrovat

reklama
parťáci
media

naši kámoši
Rampič Fundič
www.eyowf2011.cz
www.astyl.cz
www.tomovyparky.cz
www.bisonbeachclub.cz
dnes je 24.03.2019
svátek má Gabriel
Získají Tváře EYOWF 2011 v Liberci nějaké medaile?
ano
50%
ne
50%
Historie anket je zde.
co právě COOLí / Žáci základních škol bojovali o titul nejlepšího sportovce
Žáci základních škol bojovali o titul nejlepšího sportovce

 Pořadatelé doprovodného programu vyCOOLse! na podporu Her IV. zimní olympiády dětí a mládeže České republiky (ODM) 2010 přichystali ve čtvrtek 12. listopadu pro žáky základních škol v Liberci další akci s názvem KDO JE ÚPLNĚ NEJVÍC?!. Tentokrát mezi sebou soutěžili v ryze sportovních disciplínách o titul nejlepšího sportovce, sportovkyně a sportovní třídy. V hale Technické univerzity v Liberci – Harcově mezi sebou svedly boje v devíti soutěžích bezmála dvě stovky nadšenců.

V bojové atmosféře sbírali žáci sedmých a osmých tříd základních škol během soutěžního dopoledne postupně body v devíti nejrůznějších sportovních disciplínách – gymnastické sestavě, jízdě na kole, běhu na pásu, bench pressu, rychlolezení po stěně, bungee runningu, střelbě na basketbalový koš, hodu míčem na brankáře a chůzi v bublině.

Po sečtení bodů ze všech atrakcí postoupilo do finále vždy deset chlapců a deset dívek, na které čekal závěrečný běh „opičí dráhou“, ze kterého vzešli koneční vítězové. Nejlepšími sedmáky se z prvotní stovky stali Michal Klinger ze ZŠ U Školy, v dívčí kategorii Jana Fléglová ze ZŠ Husova a jako třída se nejvýše umístili žáci ze ZŠ U Školy.

Mezi žáky osmých tříd obsadili nejvyšší příčku Arbi Eskiev ze ZŠ Vratislavice a Kristýna Hovorková ze ZŠ Dobiášova. Nejúspěšnější třídou se může pochlubit ZŠ Lesní. Osmáků se na akci dostavilo 86.


Stejné překážky jako jejich mladí svěřenci zdolávali ve speciální kategorii také učitelé. Nejlepším kantorem se stal Mirko Stodola ze ZŠ U Školy, která se tak stala vůbec nejúspěšnější školou ze všech přihlášených.


„Celá akce se opravdu vyvedla, všichni žáci i učitelé si zábavné dopoledne opravdu užili. Vytvořili skvělou atmosféru, navzájem se hecovali, fandili si, ale i zdravě provokovali, což vyvolávalo opravdu bojovnou atmosféru, obzvlášť při finálové opičí dráze. Jsme rádi, že je o akce programu vyCOOL se! zájem, což dokládá i pravidelně vysoká návštěvnost,“ zhodnotila sportovní akci Vanda Šulcová, koordinátorka doprovodného programu pro školy.

Kompletní výsledky všech kategorií naleznete zde .


     
     

komentáře k článku
Napsat komentář

příspěvky
vložil komentář
wzQWfqrrOhddZ
27.10.2012 10:33
4HorWEde8
04.07.2016 14:52
Projekt vznikl za finanční podpory EYOWF 2011, o.p.s.
design by listdesign   © OC EYOWF 2011,
developed by 5Q, spol. s r.o., která spravuje také projekt PeopleLovePeople.com na kterém najdete citáty, vtipy, povídky a nechybí ani seznamka. Skartace, likvidace dat ISO certifikáty, ISO certifikace, Výdejní automaty, Platební automaty