jméno:

heslo:

Registrovat

reklama
parťáci
media

naši kámoši
Rampič Fundič
www.eyowf2011.cz
www.astyl.cz
www.tomovyparky.cz
www.bisonbeachclub.cz
dnes je 26.04.2019
svátek má Oto
Získají Tváře EYOWF 2011 v Liberci nějaké medaile?
ano
50%
ne
50%
Historie anket je zde.
co právě COOLí / Facebook Kebule Ódéemkové jede naplno, zapojte se do foto soutěže
Facebook Kebule Ódéemkové jede naplno, zapojte se do foto soutěže

 Oblíbená sociální síť Facebook naplno pohltila i Kebuli Ódéemkovou, maskota Her IV. zimní olympiády dětí a mládeže České republiky (ODM), které se budou konat už za dva měsíce v Libereckém kraji. Organizátoři Her vytvořili maskotovi soutěže vlastní profil, na kterém denně přibývají desítky přátel. Kromě upoutávek na nové akce programu pro školy vyCOOL se! zde nyní probíhá i foto soutěž o nejlepší snímek s Kebulí. Hlasujte i vy a vyberte vítěze!


V pondělí 30. listopadu, kdy v liberecké Tipsport areně probíhala další z akcí programu pro školy s názvem Activity day, byla zároveň vyhlášena soutěž o nejoriginálnější fotku s dvěma malými plyšovými Kebulemi. Do soutěže se zapojily pětičlenné týmy žáků osmých a devátých tříd, které na akci soutěžily.


Na stránkách Facebooku v profilu Kebule Ódéemkové ve fotogalerii v těchto dnech probíhá hlasování o nejlepší fotku. Porotou, která o vítězi rozhodne, jsou všichni zaregistrovaní přátelé Kebule. Tvůrci fotografie, která získá nejvyšší počet hlasů, získají ceny od partnera ODM 2010. Vítězné družstvo obdrží balení zdravé snídaně – výrobky müsli, biskiti a sušenky – od společnosti Emco na celý týden a další propagační materiály o olympiádě dětí a mládeže.


Soutěž potrvá až do 17. prosince. Zapojte se také do hlasování. Na Facebooku jen zadejte do vyhledávacího profilu „Kebule Ódéemková “ a staňte se dalším z řady přátel Kebule.

komentáře k článku
Napsat komentář

příspěvky
vložil komentář
kqJNCIKvsCIwYnJNg
24.01.2012 13:10
kqJNCIKvsCIwYnJNg
24.01.2012 13:10
kqJNCIKvsCIwYnJNg
24.01.2012 13:10
wwfERevYt
04.07.2016 14:37
Projekt vznikl za finanční podpory EYOWF 2011, o.p.s.
design by listdesign   © OC EYOWF 2011,
developed by 5Q, spol. s r.o., která spravuje také projekt PeopleLovePeople.com na kterém najdete citáty, vtipy, povídky a nechybí ani seznamka. Skartace, likvidace dat ISO certifikáty, ISO certifikace, Výdejní automaty, Platební automaty