jméno:

heslo:

Registrovat

reklama
parťáci
media

naši kámoši
Rampič Fundič
www.eyowf2011.cz
www.astyl.cz
www.tomovyparky.cz
www.bisonbeachclub.cz
dnes je 24.03.2019
svátek má Gabriel
Získají Tváře EYOWF 2011 v Liberci nějaké medaile?
ano
50%
ne
50%
Historie anket je zde.
co právě COOLí / Fandítka v Karlových Varech - výjimečná atmosféra i rekordy
Fandítka v Karlových Varech - výjimečná atmosféra i rekordy
 Další zastávkou výtvarné roadshow Tak to je nice nad podporu Her IV. zimní olympiády dětí a mládeže ČR (ODM) 2010 byly v západních Čechách Karlovy Vary. V pátek 11. prosince v obchodním centru Fontána bojovalo o nejlepší fandítko sedm týmů žáků základních škol karlovarského regionu. Po bouřlivých diskuzích porotci jako nejlepší fandící výtvor vybrali sérii hned několika fandítek najednou, které vytvořili žáci základní školy Jana Amose Komenského III.

„Celé výtvarné dopoledne začalo docela poklidně, ale jak se soutěž blížila ke svému konci a vyhlášení vítězů, nastala opravdu divoká atmosféra. Všechny přítomné týmy braly soutěž opravdu vážně, kombinovaly a vylepšovaly své výtvory ještě v posledních minutách. Porota byla dokonce v pětičlenném složení a dlouho nevěděla, komu vítězství přiřkne. Nakonec se však přece jen jednomyslně dohodla,“ řekl ke karlovarskému kolu Martin Trita, manažer roadshow.

V Karlových Varech se sešla odborná porota zatím v nejvyšším počtu osob. Jejím předsedou byl triatlonista Jan Kubíček, mistr Evropy z roku 2003 a čtyřnásobný mistr České republiky. Spolu s ním rozhodovali Monika Šperglová, vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy Karlovarského kraje, Radim Adamec, vedoucí oddělení mládeže a sportu Karlovarského kraje, Ivana Novotná z odboru školství, mládeže a tělovýchovy Karlovarského kraje, a Miroslav Fryček za obchodní centrum Fontána. Základní škola Jana Amose Komenského, která do soutěže přihlásila hned tři týmy, obsadila všechny tři vítězné stupně. První příčku vybojovali žáci týmu III, kteří přichystali ne jedno, ale hned více fandítek najednou, a to výrazné transparenty, které sportovci z Karlovarského kraje nepřehlédnou.

„Mysleli jsme si, že po plzeňském kole už lepší atmosféra nepřijde, ale Karlovy Vary nás opravdu dostaly do varu a dá se říci, že obě zastávky v západních Čechách byly po všech stránkách opravdu výjimečné. Za to velmi děkujeme také zástupcům z Karlovarského kraje, kteří celou naši akci skvěle podpořili jak před jejím konáním, tak i přímo v soutěžní den v obchodním centru Fontána,“ doplnil Martin Trita.

V Karlových Varech dokonce padaly i rekordy v doprovodných soutěžích, o které žáci samozřejmě nebyli ochuzeni. Ve vědomostním testu poprvé s plným počtem bodů zvítězila Jana Novotná ze základní školy Jana Amose Komenského, ve skládání hlavolamu zvítězila v celorepublikovém rekordu z dosavadních zastávek roadshow Nasťa Novikova ze základní školy Konečná a na Wii Fit hrách byla nejúspěšnější Jennifer Nalezinsky ze základní školy Jana Amose Komenského. V týmové vědomostní soutěži zvítězila základní škola Konečná. Všichni soutěžící dostali spousty cen od organizátorů i od zástupce obchodního centra Fontána.

Kompletní výsledky z karlovarského kola roadshow naleznete ZDE .

      
komentáře k článku
Napsat komentář

příspěvky
vložil komentář
OnpVqjWnyS
23.08.2011 22:01
OnpVqjWnyS
23.08.2011 22:01
OnpVqjWnyS
23.08.2011 22:01
iB6hliZqa5
04.07.2016 11:52
Projekt vznikl za finanční podpory EYOWF 2011, o.p.s.
design by listdesign   © OC EYOWF 2011,
developed by 5Q, spol. s r.o., která spravuje také projekt PeopleLovePeople.com na kterém najdete citáty, vtipy, povídky a nechybí ani seznamka. Skartace, likvidace dat ISO certifikáty, ISO certifikace, Výdejní automaty, Platební automaty