jméno:

heslo:

Registrovat

reklama
parťáci
media

naši kámoši
Rampič Fundič
www.eyowf2011.cz
www.astyl.cz
www.tomovyparky.cz
www.bisonbeachclub.cz
dnes je 24.03.2019
svátek má Gabriel
Získají Tváře EYOWF 2011 v Liberci nějaké medaile?
ano
50%
ne
50%
Historie anket je zde.
co právě COOLí / Roadshow v Jihlavě – módu na ODM 2010 budou udávat fandící obleky
Roadshow v Jihlavě – módu na ODM 2010 budou udávat fandící obleky
 Výtvarná roadshow Tak to je nice na podporu sportovců na celorepublikové soutěži – Hrách IV. zimní olympiády dětí a mládeže České republiky (ODM) 2010 – navštívila v pátek 18. prosince další region, poslední v tomto roce. Fandítka na podporu sportovců z Kraje Vysočina vyráběli žáci základních škol regionu v obchodním centru City Park v Jihlavě. Nejlepším fandítkem se již podruhé v sérii výtvarných roadshow stal speciální fandící oblek.   

Předsedou poroty, která hodnotila jednotlivá díla, byl legendární československý hokejista Jaroslav Holík, bronzový olympijský medailista ze Zimních olympijských her v Sapporu 1970, mistr světa z téhož roku a sedminásobný mistr republiky s klubem Dukla Jihlava. Spolu s ním o vítězi rozhodovali Petr Panovec, vedoucí odboru školství, mládeže a sportu Kraje Vysočiny a Pavel Henzl, manažer obchodního centra City Park.

Porotce nejvíce oslovil fandící oblek týmu ze základní školy Nad Plovárnou II. Stejný nápad měli již soutěžící v Teplicích. Člověk, který si takový kostým oblékne, se sám stane jedním velkým fandítkem. Soutěže se zúčastnily celkem čtyři týmy.

I zde výrobu fandítek doprovázely další aktivity. V soutěži týmů ve vědomostním testu zvítězila základní škola Seifertova. V individuálním testu vědomostí nejvíce zazářila Natálie Krystýnková, s Wii Fit hrou si nejlépe poradil Tomáš Kašík.

Kompletní výsledky z jihlavského kola roadshow naleznete ZDE . 
   


komentáře k článku
Napsat komentář

příspěvky
vložil komentář
uzQCJkFAYpMKLL
06.04.2011 15:27
uzQCJkFAYpMKLL
06.04.2011 15:27
xXZB1DztPNZ1
04.07.2016 12:00
Projekt vznikl za finanční podpory EYOWF 2011, o.p.s.
design by listdesign   © OC EYOWF 2011,
developed by 5Q, spol. s r.o., která spravuje také projekt PeopleLovePeople.com na kterém najdete citáty, vtipy, povídky a nechybí ani seznamka. Skartace, likvidace dat ISO certifikáty, ISO certifikace, Výdejní automaty, Platební automaty