jméno:

heslo:

Registrovat

reklama
parťáci
media

naši kámoši
Rampič Fundič
www.eyowf2011.cz
www.astyl.cz
www.tomovyparky.cz
www.bisonbeachclub.cz
dnes je 24.03.2019
svátek má Gabriel
Získají Tváře EYOWF 2011 v Liberci nějaké medaile?
ano
50%
ne
50%
Historie anket je zde.
co právě COOLí / EYOWF 2011 podpořil dětské tábory
EYOWF 2011 podpořil dětské tábory
 Technická univerzita v Liberci za podpory Sportovního fondu města Liberec připravila na léto již 15. ročník prázdninové akce pro děti Týdny pohybu hrou. Od poloviny července do konce srpna se prázdninového programu mohou zúčastnit děti ve věku 6 až 14 let, které láká sportování a pravidelný pohyb namísto pasivní zábavy na počítači či u televize. Letos akci podpořili i organizátoři 10. Zimního evropského festivalu mládeže (EYOWF) 2011, kteří s podobným záměrem loni spustili doprovodný program vyCOOL se!.

Během sedmi pětidenních turnusů čeká na děti nabitý program. Mají možnost plavat, jezdit na kanoích, na koních, střílejí z luku, vzduchovky, hrají fotbal, florbal, učí se sebeobraně či zkoušejí zdolat horolezeckou stěnu. Kromě sportovního vyžití mají také hodiny kreslení a keramiky a řadu dalšího, nejen sportovního vyžití. Organizátoři EYOWF 2011 letošní ročník podpořili nejen finančně, ale dětem i vedoucím poskytli  trička a další propagační předměty do soutěží.

Dlouhodobý doprovodný program pro školy i veřejnost odstartoval organizační výbor EYOWF 2011 v létě 2009. Jeho cílem je vytáhnout mladé lidi od televizí a počítačů a vzbudit v nich zájem o pohyb, sportování a aktivní trávení volného času.

 

     

komentáře k článku
Napsat komentář

příspěvky
vložil komentář
Zatím nejsou žádné komentáře
Projekt vznikl za finanční podpory EYOWF 2011, o.p.s.
design by listdesign   © OC EYOWF 2011,
developed by 5Q, spol. s r.o., která spravuje také projekt PeopleLovePeople.com na kterém najdete citáty, vtipy, povídky a nechybí ani seznamka. Skartace, likvidace dat ISO certifikáty, ISO certifikace, Výdejní automaty, Platební automaty