jméno:

heslo:

Registrovat

reklama
parťáci
media

naši kámoši
Rampič Fundič
www.eyowf2011.cz
www.astyl.cz
www.tomovyparky.cz
www.bisonbeachclub.cz
dnes je 24.03.2019
svátek má Gabriel
Získají Tváře EYOWF 2011 v Liberci nějaké medaile?
ano
50%
ne
50%
Historie anket je zde.
co právě COOLí / Liberecká mládež roztancovala A-Klub
Liberecká mládež roztancovala A-Klub
 Další ze zajímavých akcí programu vyCOOL se!, který se pomalu blíží do svého závěru, se konala ve středu s magickým datem 20. 10. 2010. A tuto atmosféru rozhodně dodržela. Ryze taneční soutěž Let´s Dance Battle rozpohybovala žáky základních škol i středoškolské studenty z Liberce. Jejich umění přihlíželi i hiphopoví taneční profíci – mistři světa.

Mladí nadšenci svedli souboje dvojic i jednotlivců ve street dance battle na tanečním parketu v A-Klubu v libereckém Domě kultury. To vytvořilo právě pro tuto akci skvělé prostředí a vykouzlilo tak úžasnou atmosféru.

Organizátorům soutěže vydatně pomáhali i profesionální tanečníci z BDS Academy -   Andrej „Andy“ Urysiak, Jan „Pitkin“ Fena, Miroslav „Kubo“ Olšavský, Jan „Redboy“ Brejla, František „Ferino“ Bodnár, Daniel „Deen“ Lipták – kteří se mohou pyšnit několika tituly mistrů světa v hiphopových formacích. Ti se zároveň zhostili i důležitých rolí porotců, moderátorů a v neposlední řadě i důležité funkce DJ. „Velmi si vážíme toho, že se právě tato skupina do naší akce tak aktivně zapojila. Nejenže během soutěžního dne sami předvedli své taneční umění, za které jsou po právu po celém světě oceňováni, ale i díky nim vládla po celý den báječná atmosféra a pohoda. Bylo také zajímavé sledovat vysokou úroveň tancování našich soutěžících, kteří se právě před těmito profesionály chtěli co nejlépe předvést, což se jim rozhodně povedlo,“ komentuje úspěch akce Vanda Šulcová, koordinátorka programu pro školy vyCOOL se!.

Dívky přetancovaly své spolužáky

Zajímavostí také je, že medailové pozice ve všech čtyřech soutěžních kategoriích získaly zástupkyně něžného pohlaví a celé klání se tak stalo jasnou dívčí doménou. Největší dojem na hvězdné porotce udělala v kategorii jednotlivců mezi žáky základních škol Kateřina Libichová ze ZŠ U Soudu, na druhém místě skončila Kristýna Brennerová ze základní školy Broumovská a z téže školy si vytancovala třetí příčku Tereza Marvanová. Poslední dvě jmenované pak získaly prvenství v soutěži dvojic, druhou příčku obsadilo duo Sabina Mahovská a Tereza Pidaničová ze základní školy Dobiášova a třetí místo získala Kristýna Vraštilová se Zuzanou Stárovou ze základní školy Broumovská.

V kategorii středoškoláků se mezi jednotlivci nejlépe vedlo Barboře Markové z Obchodní akademie Liberec, Markétě Opltové ze Střední odborné školy Na Bojišti a Elišce Doulové ze Střední školy zdravotní Liberec. Nejlepší dvojice pak utvořily Romana Barešová a Bára Marková z Obchodní akademie Liberec, stříbro náleží Veronice Urbanové a Kateřině Čechové ze stejné školy a trio uzavírá na bronzové příčce Petra Bártová a Michaela Gorögová z Gymnázia Jeronýmova.

O hlasité fandění a skandování se postarali spolužáci téměř stovky soutěžících. Kromě jedinečné taneční exhibice BDS Academy mohli účastníci akce Let´s Dance Battle shlédnout i vystoupení v beatboxu.

Výsledky
Foto
Video     komentáře k článku
Napsat komentář

příspěvky
vložil komentář
Lucie
22.10.2010 18:05
PvVgStWb
04.09.2012 14:36
wy5Ya2v587l
04.07.2016 14:22
Projekt vznikl za finanční podpory EYOWF 2011, o.p.s.
design by listdesign   © OC EYOWF 2011,
developed by 5Q, spol. s r.o., která spravuje také projekt PeopleLovePeople.com na kterém najdete citáty, vtipy, povídky a nechybí ani seznamka. Skartace, likvidace dat ISO certifikáty, ISO certifikace, Výdejní automaty, Platební automaty