jméno:

heslo:

Registrovat

reklama
parťáci
media

naši kámoši
Rampič Fundič
www.eyowf2011.cz
www.astyl.cz
www.tomovyparky.cz
www.bisonbeachclub.cz
dnes je 26.04.2019
svátek má Oto
Získají Tváře EYOWF 2011 v Liberci nějaké medaile?
ano
50%
ne
50%
Historie anket je zde.
co právě COOLí / Roadshow v Mladé Boleslavi – středočeské sportovce podpoří ruka ve tvaru vítězství
Roadshow v Mladé Boleslavi – středočeské sportovce podpoří ruka ve tvaru vítězství

 Výtvarná roadshow Tak to je nice na podporu sportovců z každého kraje na celorepublikové soutěži – Hrách IV. zimní olympiády dětí a mládeže České republiky (ODM) 2010 – navštívila v pátek 27. listopadu třetí region. Kreativní klání čtyř týmů žáků II. stupně ze dvou základních škol se konalo v obchodním centru Olympia v Mladé Boleslavi. Nejlepším fandítkem, které podpoří středočeské sportovce na ODM 2010, se stala snowboarďácká ruka.  

Všichni členové týmů se kromě výroby fandítek zapojili také do doprovodných soutěží, mimo jiné luštění hlavolamů, vědomostního rychlotestu i interaktivních her Wii Fit. S hlavolamem si jako jediná poradila Kristýna Zradičková ze základní školy Křinec, nejvíce vědomostí prokázala v rychlotestu Kristýna Andltová ze základní školy Komenského.

Role odborných porotců, kteří během soutěžního dopoledne poctivě kontrolovali a prověřovali všechny fanouškovské výtvory, se zhostili Danuše Netolická, projektová a finanční manažerka krajského úřadu Středočeského kraje, její zástupce z úřadu Josef Ludl, a manažer obchodního centra Olympia Aleš Stupka.

Základní škola Komenského, která do výtvarné soutěže zapojila hned tři ze čtyř týmů, se nakonec radovala z vítězství. Její tým II – ve složení Kristýna Andltová, Tereza Macounová, Kristýna Janovská, Michaela Fejfarová, Dominik Fořt, Barbora Suchá, Adéla Javůrková – oslovil porotce svým originálním transparentem -  modelem ruky s dvěma zdviženými prsty ve tvaru vítězství s motivem snowboardisty doplněným o dvě velké chrastící tyče.

Vítězný výtvor bude stejně jako ostatní v dalších krajích předán sportovcům z každého regionu na zahájení ODM 2010 na konci ledna příštího roku. Nejlepší tři fandítka z každého kraje pak budou po celou dobu konání Her vystavena v Tipsport areně v Liberci.

Kompletní výsledky soutěže o nejlepší fandítka i dalších doprovodných soutěží naleznete zde .


     
     

komentáře k článku
Napsat komentář

příspěvky
vložil komentář
BurmRvQEwJXkPUy
27.10.2012 19:02
BurmRvQEwJXkPUy
27.10.2012 19:02
AbDsK4uHydZb
04.07.2016 14:07
Projekt vznikl za finanční podpory EYOWF 2011, o.p.s.
design by listdesign   © OC EYOWF 2011,
developed by 5Q, spol. s r.o., která spravuje také projekt PeopleLovePeople.com na kterém najdete citáty, vtipy, povídky a nechybí ani seznamka. Skartace, likvidace dat ISO certifikáty, ISO certifikace, Výdejní automaty, Platební automaty