jméno:

heslo:

Registrovat

reklama
parťáci
media

naši kámoši
Rampič Fundič
www.eyowf2011.cz
www.astyl.cz
www.tomovyparky.cz
www.bisonbeachclub.cz
dnes je 24.03.2019
svátek má Gabriel
Získají Tváře EYOWF 2011 v Liberci nějaké medaile?
ano
50%
ne
50%
Historie anket je zde.
co právě COOLí / „Vítězství je naše“ – to je název nejlepšího fandítka ve Zlíně
„Vítězství je naše“ – to je název nejlepšího fandítka ve Zlíně
 Další moravskou zastávkou výtvarné roadshow Tak to je nice na podporu sportovců na celorepublikové soutěži – Hrách IV. zimní olympiády dětí a mládeže České republiky (ODM) 2010 se v úterý 12. ledna stalo obchodní centrum Centro Zlín FMC. Fandítko, vybrané jako nejlepší, se už s předstihem pyšnilo sebevědomým názvem „Vítězství je naše“. O třetí místo se pak vedl krutý boj.
Zlínského kola roadshow se zúčastnilo celkem osm soutěžních týmů ze čtyř základních škol. Akce zaujala nejen samotné soutěžící žáky, ale i jejich dohlížející kantory včetně náhodných kolemjdoucích.

Předsedkyní porota, která vybírala nejlepší fandící dílo, byla Petra Juříčková, 11. na Letních olympijských hrách v Sydney ve skoku na trampolíně. Té při rozhodování sekundovali Filip Pastuszek a Tomáš Duda z odboru školství, mládeže a sportu Zlínského kraje a spolu s nimi se do porotcování zapojili také František Rochovanský, ředitel OC Centro a jeho manažerka Andrea Horňanská.

Vítězství vybojoval transparent s chytlavým názvem „Vítězství je naše“, které zřejmě porotu přesvědčilo, že si výhru opravdu zaslouží. Jeho autory se stali žáci ze základní školy Zlín – Malenovice II ve složení Lukáš Bém, Lorenzo Balocchi, Lukáš Svoboda, Ester Mikulčíková, Patrik Fiše, Barbora Hradilová a Betty Nešporová.

Druhé místo obsadila základní škola T. G. Masaryka – Otrokovice I. s fandítkem nazvaným „Zelený tým“. Po dlouhém a krutém boji se na třetí místo dostali žáci ze základní školy Emila Zátopka – Zlín I. s jasnými a nepřehlédnutelnými heslovitými transparenty.

V individuálních soutěžích zvítězil ve vědomostním rychlotestu Václav Laščák ze základní školy Zlín – Malenovice, hlavolam nejlépe vyřešila Linda Seidelmanová ze základní školy Dřevnická I. a Wii Fit hry ovládl Adam Chajručev z téže školy.

Kompletní výsledky z akce naleznete zde .


 
  
     
komentáře k článku
Napsat komentář

příspěvky
vložil komentář
BavZvNLQo
04.07.2016 12:01
Projekt vznikl za finanční podpory EYOWF 2011, o.p.s.
design by listdesign   © OC EYOWF 2011,
developed by 5Q, spol. s r.o., která spravuje také projekt PeopleLovePeople.com na kterém najdete citáty, vtipy, povídky a nechybí ani seznamka. Skartace, likvidace dat ISO certifikáty, ISO certifikace, Výdejní automaty, Platební automaty