jméno:

heslo:

Registrovat

reklama
parťáci
media

naši kámoši
Rampič Fundič
www.eyowf2011.cz
www.astyl.cz
www.tomovyparky.cz
www.bisonbeachclub.cz
dnes je 24.03.2019
svátek má Gabriel
Získají Tváře EYOWF 2011 v Liberci nějaké medaile?
ano
50%
ne
50%
Historie anket je zde.
co právě COOLí / Zapojte se do soutěže o nejlepší fotky z ODM 2010!
Zapojte se do soutěže o nejlepší fotky z ODM 2010!
 Umíte zachytit ten správný okamžik? Díváte se na svět kolem sebe přes fotoobjektiv? Pak se přihlaste do soutěže o nejhezčí snímek Her IV. zimní olympiády dětí a mládeže České republiky (ODM) 2010, které již za dva týdny přivítá Liberecký kraj. Získejte finanční odměnu i titul Foto dne. Vítězný snímek se objeví i ve speciálním denním zpravodaji Her – Kebulo(no)vinách.

„Budeme velmi rádi, pokud soutěž diváky Her zaujme. Bude jistě velmi zajímavé sledovat, jaké okamžiky se veřejnosti podaří zachytit. Zasílané fotografie by měly být akční ze samotných závodů, zachycující zajímavosti z doprovodných aktivit Her či ze slavnostních ceremoniálů. Kreativitě a nápadům se meze nekladou,“ přiblížila soutěž Radana Kubešová, koordinátorka marketingu ODM 2010.

Soutěžní snímky je možné posílat od 31. ledna do 5. února na e-mailovou adresu foto@odm2010.cz vždy do 18 hodin.

Každý den vyberou zástupci organizačního výboru Her jednu NEJ fotografii. Ta bude druhý den publikována ve speciálním denním zpravodaji – Kebulo(no)vinách, který bude vycházet v průběhu ODM. Autor vítězné fotografie navíc získá i finanční odměnu ve výši 500 korun a atraktivní suvenýry z ODM 2010.

Více o foto soutěži v náležitostech a ustanoveních níže.NÁLEŽITOSTI SOUTĚŽE:

Charakteristika:
Podmínkou soutěže je elektronické dodání snímku/snímků v den pořízení na kontaktní e-mail spolu s kontaktem na autora fotografie (adresa, telefon) a věk autora. U osob školou povinných také jméno školy.

Formát:
Fotografie musí být pořízena v rozlišení nejméně 800x600 px a 300 dpi, označena popisem základního motivu fotografie, příjmením autora a aktuálním datem (např. snowboard_Novak_3.2.).

Věková kategorie:
bez omezení

Hodnotící prvky:
Námět, originalita, nápad, kvalita provedení. Vyhodnocení soutěžních fotografií proběhne vždy následující den po dni pořízení a to každý den po dobu trvání ODM 2010 (31. 1. – 5. 2. 2010). Vítězné fotografie budou uveřejněny v olympijských novinách a na internetu a vítězové budou odměněni.

DALŠÍ USTANOVENÍ:

•    Emailova zpráva musí nést název Fotosoutěž.

•    Autor vítězné fotografie z každého dne obdrží odměnu 500,- Kč (nevstahuje se na snímky od   členů organizačního týmu ODM 2010) a reklamní předměty ODM 2010.

•    Okamžikem zaslání fotografie do soutěže uděluje soutěžící vyhlašovateli souhlas se zpracováním svých osobních údajů, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, pro účely této soutěže.

•    Soutěžící bere na vědomí, že fotografie poslané do soutěže mohou být zveřejněny v olympijských novinách, na webových stránkách vyhlašovatele a pořadatele ODM 2010 a dalších tiskových a video materiálech. Zasláním fotografie do soutěže uděluje soutěžící vyhlašovateli bezplatně nevýhradní licenci k užití fotografií v neomezeném rozsahu, s právem poskytovat podlicence.

komentáře k článku
Napsat komentář

příspěvky
vložil komentář
msxZHVjCOy
24.01.2012 17:32
msxZHVjCOy
24.01.2012 17:32
msxZHVjCOy
24.01.2012 17:33
Projekt vznikl za finanční podpory EYOWF 2011, o.p.s.
design by listdesign   © OC EYOWF 2011,
developed by 5Q, spol. s r.o., která spravuje také projekt PeopleLovePeople.com na kterém najdete citáty, vtipy, povídky a nechybí ani seznamka. Skartace, likvidace dat ISO certifikáty, ISO certifikace, Výdejní automaty, Platební automaty